SLUŽBY

JAK NAKUPOVAT


Ve virtuálním košíku vyplníte své osobní údaje a  navolíte si způsob dopravy a platby. Kliknutím tlačítka "dokončit objednávku" objednávku odešlete.

Pokud jste vyplnili správné údaje při registraci, přijde Vám do e-mailové schránky potvrzení o objednávce s výpisem Vámi objednaného zboží a pokynu k platbě s číslem účtu.

Jakmile platba za zboží dorazí na účet prodávajícího, dorazí Vám následně faktura k objednávce a potvrzení o odeslání zboží (pokud jste si vybrali dodání Českou poštou či zásilkovnou) nebo se přes e-mail dohodne osobní vyzvednutí zboží. Pro osobní vyzvednutí zboží je vždy nutná předešlá e-mailová, případně telefonická domluva.

Stornovat objednávku je možné dle podmínek uvedených v obchodních podmínkách. Platbu za zboží je nutné uhradit nejpozději do 14 dní po vytvoření objednávky, jinak se objednávka stornuje ze strany prodávajícího. 

Žádáme Vás, zkontrolujte si prosím údaje zadané do systému (především doručovací adresu, e-mail a telefon).

DOPRAVA A PLATBA

Zboží je dodáváno Českou poštou, Zásilkovnou či přes Úsporný balík.

K ceně zboží je připočítána cena za dopravu. Standardní poplatek za dodání je 65 CZK za pohlednice a drobnější papírové zboží/malbu na dřevo medvídky nebo 99 CZK u ČP,  u objemnějších balíků a většího množství produktů se cena navyšuje dle aktuálního ceníku České pošty, viz https://www.ceskaposta.cz/sluzby/baliky/cr/zjednoduseni-portfolia-balikovych-sluzeb

Je možné poslat také přes zásilkovnu za 80 CZK (pokud to váhový limit a rozměry dovolí) či přes úsporný balík za 140 CZK /zboží až do 20 kg). Konečná cena za poštovné je zákazníkovi sdělena prostřednictvím e-mailu po vytvoření objednávky a uvedena také na faktuře.  

Do ceny za dopravu je započítáván i obalový materiál a krabice/obaly. 

Platba za zboží probíhá převodem na účet prodávajícího spolu s variabilním symbolem (číslo objednávky) po zaslání potvrzení objednávky- na číslo účtu 1022504423/6100 (Equa bank).

Po domluvě je možnost osobního předání v Kladně či Praze, je možnost za příplatek také dovést po Středočeském kraji. Vždy musí být však uhrazeno předem převodem na číslo účtu. 


RADY K BEZPEČNÉMU A DLOUHOTRVAJÍCÍMU UŽÍVÁNÍ VÝROBKŮ

Při zapalování svíček je nutné dodržovat zásady práce s otevřeným ohněm. Nikdy svíčky nenecháváme hořet bez dozoru či v blízkosti malých dětí, zvířat apod. Svíčky nedáváme na hořlavý či snadno vznětlivý povrch a podkládáme vždy nehořlavým povrchem. Pro zachování krásného vzhledu svíčky i z důvodu bezpečnosti, hořící svíčku nepřenášíme, ani se zapálenou svíčkou jinak  nemanipulujeme. 

Důležité upozornění: Svíčky s květinami a kořením jsou určeny především k dekoraci. Zapálení svíčky s květinami či kořením je na vlastní zodpovědnost a nevztahuje se na toto zboží reklamace v případě rychlého shoření svíčky či velkého plamene zapříčiněného chytnutím květiny/koření. Vyžadována je opatrnost a dozor nad hořící svíčkou. Vždy hořící svíčku nechávejte na nehořlavém povrchu.  

Nepravidelná zajímavá struktura není chyba výrobku, naopak dokládá ruční zpracování výrobku.

U obrazů dbejte na to, aby nebyly v příliš prašném či vlhkém prostředí, nebyly vystavovány povětrnostním podmínkám ani nemusely odolávat různým jiným typům špatných podmínek vedoucím k jejich případnému znehodnocení či popraskání barvy.


VRÁCENÍ ZBOŽÍ


Zboží je možné vrátit v zákonné lhůtě 14 dní a to pouze pokud je zboží v původním obalu a nepoškozené, nepoužité, musí obsahovat veškeré původní příslušenství.

Zboží je nutné zaslat doporučeně na poštovní adresu Vašíčkova 3435, Kladno, 272 04 po předchozí e-mailové domluvě. Zboží poslané na dobírku nebude přijato. 
Částka bude zaslána na bankovní účet kupujícího nejpozději do 14 dní.
Zboží je nutné vrátit pouze přes českou poštu. Náklady na poštovné hradí kupující. 

Vracíte-li zboží v zákonné lhůtě 14 dnů, prosíme, oznamte tuto skutečnost na e-mailovou adresu: zemanovaterezie@gmail.com společně se základními údaji:

- jaké zboží vracíte

- případně důvod

- termín nákupu

- číslo účtu pro vrácení peněz

- kopie dokladu o koupi

REKLAMACE ZBOŽÍ


Kupující je povinen před potvrzením převzetí zboží od vybraného přepravce zkontrolovat, zda zásilka nenese známky poškození způsobeného při přepravě. Pokud ano, pak je povinen dále zkontrolovat jestli opravdu došlo k poškození zboží v zásilce. O případném poškození zboží během přepravy je kupující povinen neprodleně informovat jak přepravce (na místě sepsat reklamační protokol), tak prodávajícího, nejpozději však do dvou pracovních dnů od převzetí zboží.

Pro úspěšné vyřízení reklamace platí následující podmínky: 

Je-li nutné zboží reklamovat, prosíme, zjištěné vady oznamte co nejdříve prodávajícímu na e-mailovou adresu: zemanovaterezie@gmail.com   společně se základními údaji:

- jaké zboží reklamujete

- důvod reklamace

- termín nákupu

- číslo účtu pro případ vrácení peněz

- kopie dokladu o koupi

Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady. Záruka se nevztahuje na vady způsobené běžným opotřebením, nesprávným použitím výrobku, nesprávnou manipulací a skladováním.

Zboží, které reklamujete, je nutné vrátit v původním, nepoškozeném obalu včetně dokladu o jeho zakoupení. V případě zjištění výrobní vady bude zboží opraveno, vyměněno za vybrané zboží ve stejné ceně, či vrácena peněžní částka. Do vrácené částky se nezapočítává cena poštovného a balného.

Vznikne-li škoda při přepravě zboží, odpovídá za vzniklou škodu dopravce.

Záruční doba poskytovaná při prodeji zboží činí všeobecně 24 měsíců ode dne nákupu, pokud není uvedeno jinak.

Reklamace:

Terezie Zemanová,

Vašíčkova 3435,

272 04, Kladno 

Česká republika

Prohlašujeme, že nebudeme svěřená osobní data zákazníka poskytovat jakékoliv třetí straně.

PRECIZNÍ BALENÍ KAŽDÉHO PRODUKTU

Každý produkt je velmi pečlivě balen, aby se předešlo jakýmkoli případným poškozením. K balení používáme několik vrstev obalových materiálů, jako je například bublinková fólie, lepenka, karton a kartonová střiž. 

Při osobním převzetí se svíčky předávají v dárkových papírových taštičkách či v bublinkových fóliích, dle přání zákazníka.

Při zasílání poštou je kvůli předcházení poškození svíčky, produkt balen do bublinkové fólie a dalších materiálu, zabraňujících jejich poškození.