Narozeninový set svíček k dekoraci

Na zakázku- výběr barvy, počtu, vůně, typu

Narozeninový set svíček k dekoraci 

Vyráběno na míru a na zakázku! Nutná domluva alespoň 14 dní dopředu. Dodání se odvíjí od množství produktů (7-21 dní). 

Libovolně zvolená barevnost, vůně + počet a typ svíček. Cena se odvíjí od počtu a typu. Svíčky mohou být i k jiné příležitosti a výzdobě: např. sňatku.

Set: svíčka do dortu (1-6 kusů, rozměry: výška 23 cm, průměr 2 cm), primární velká svíce (1 ks, rozměry: výška 20 cm, průměr 6 cm), krychlová svíčka (2 kusy, rozměry: výška 12 cm, průměr 4,5 cm), válcová svíčka (2 kusy, rozměry: výška 11,5 cm, průměr 4,5 cm), krychlová svíčka (2 kusy, rozměry - výška 5,5, průměr 5,5 cm)

Lze za příplatek zhotovit jakýkoli daný typ svíčky (např. více kusů dortové svíčky atd).

V případě zájmu, prosím, o kontaktování ohledně domluvy barevnosti, počtu a typu svíček-  na e-mail či přes přes formulář zde na stránkách https://www.artanddecobytsd.cz/kontakt/

Varování: Svíčky s květinami a kořením jsou primárně určeny k dekoraci. Zapálení takové svíčky je na vlastní zodpovědnost a nevztahuje se na toto zboží reklamace v případě rychlého shoření svíčky či velkého plamene zapříčiněného vznícením květiny/koření. Hořící svíčku nenechávejte nikdy bez dozoru a vždy používejte nehořlavou podložku s tvarem umožňujícím bezpečné zachycení taveného vosku. 

1 200,00 Kč