O mně

Vystudovala jsem Střední uměleckou školu textilních řemesel v Praze (návrhářství a modelářství oděvů) a Univerzitu Karlovu (obor výtvarná výchova - pedagogika). Zkušenosti jsem posbírala, jak z výtvarných a rukodělných oborů, tak jsem některé své výrobky, konkrétně hry pro děti, vyzkoušela i v praxi na těch nejkritičtějších "zákaznících" - tedy samotných dětech. Pracovala jsem v montessori škole jako vychovatelka a dlouhodobě pracuji také jako lektorka češtiny pro cizince a lektorka doučovacích kurzů ČJ. V průběhu let jsem se mimo dalšího věnovala také mnoha dalším kreativním činnostem - od vizážistiky a spolupráce se známými fotografy a tanečníky ze StarDance přes kreativní ateliéry s dětmi ve Veletržním paláci až po vlastní tvorbu svíček, obrazů a her pro děti. Jsem maminkou dvou dcer - Sáry a Abigail (3 roky a 1 rok).

Se svými výrobky se účastním různých akcí a jarmarků. Např. Farmářské trhy (Mělník, Buštěhrad, Sušice, Nepomuk atd.), Kutnohorský rodinný advent v Kutné Hoře, farmářské trhy v Nepomuku, Teddy Bears Prague, Dožínky / Staročeský velikonoční jarmark v Toulcově Dvoře, Oživlý Josefov, Stříbrné dny v Letňanech a množství jiných. 

Největší devízou každého výrobku je jedinečné zpracování, ať se již jedná o vlastnoručně zhotovenou, ručně zdobenou svíčku, malované výrobky na dřevě nebo autorské hry pro děti či další související produkty, vytvářené vždy s nadstandardní péčí a nadšením. Mé výrobky doporučuji jako ojedinělý dárek, ale i jako radost pro sebe samé. Jistě si vyberete z bohaté nabídky a vkusně si ozdobíte svůj interiér doma nebo v práci. 

Konkrétně v nabídce naleznete ručně zhotovované a zdobené vonné svíčky z kvalitního parafínového i včelího vosku, malované, lepené, další zdobené květinami a kořením nebo svíčky ve skle - ovocných, květinových, kořeněných či neotřelých kombinací vůní i bez parfemace. Mimo vonných svíček zhotovuji i svíce ke křtu, a to především na zakázku. Zdobené jsou pláty vosku a voskovými barvami.

Mám zde širokou nabídku malovaných výrobků ze dřeva, s motivy zvířat, teddy bears, květin či barevné abstrakce, letadel i jiných - z konkrétních produktů například hodiny, krabičky, pokladničky, šperkovnice, tužkovníky a další výrobky. Velmi mě baví i tvorba pro děti, od pexes a puzzlí až po kompletní výzdobu dětských oslav.

Věnuji se také malbě obrazů, případně skic, především s motivy přírody, moře, zvířat, křesťanských staveb a křížů, letadel a dětských motivů.

Vše poslouží jako krásný doplněk do bytu i kanceláře nebo opět jako dárek. Sezónním zbožím jsou například malované pohlednice, vánoční a jarní květinové dekorace jako jsou adventní věnce a exkluzivní dárkové sady svíček. Na zakázku vyrábím také kompletní dětské dekorace na oslavu, včetně dodání balonků a papírového nádobí.

Co svíčka, to originál, co malba to originál...

100% jedinečné výrobky, z nichž každý je dílem precizního ručního zpracování