O mně

Vystudovala jsem Střední uměleckou školu textilních řemesel v Praze (návrhářství a modelářství oděvů) a Univerzitu Karlovu (Výtvarnou výchovu- Pedagogiku). Zkušenosti jsem posbírala, jak z výtvarných a rukodělných oborů, tak jsem některé své výrobky, konkrétně hry pro děti, vyzkoušela i v praxi na těch nejkritičtějších "zákaznících"- tedy samotných dětech. Pracovala jsem v montessori škole jako vychovatelka a také jako lektorka češtiny pro cizince. V průběhu let jsem se mimo dalšího věnovala také mnoha dalším kreativním činnostem- od vizážistiky a spolupráce se známými fotografy a tanečníky ze StarDance přes kreativní ateliéry s dětmi ve Veletržním paláci až po vlastní tvorbu svíček, obrazů a her a hraček pro děti. Jsem maminkou dvou dcer- Sáry a Abigail (2,5 roku a několik měsíců).

Zúčastnila jsem se různých výstav a jarmarků- z nejznámějších např. farmářské Nepomucké trhy 2020, Teddy Bears Prague 2018 a 2019, Toulcův dvůr Dožínky 2019, Oživlý Josefov 2019, Staročeský velikonoční jarmark v Toulcově dvoře 2018, Stříbrné dny v Letňanech aj. Pravidelně mě můžete vídat právě na jarmarcích v Toulcově dvoře.

Největší devízou každého výrobku je jedinečné zpracování, ať se již jedná o vlastnoručně zhotovenou ručně zdobenou svíčku, malované výrobky na dřevě nebo ručně malované laminované hry pro děti či další související produkty, vytvářené vždy s nadstandardní péčí a nadšením. Mé výrobky doporučuji jako ojedinělý dárek, ale i jako radost pro sebe samé. Jistě si vyberete z bohaté nabídky a vkusně si dozdobíte svůj interiér doma nebo v práci. 

Konkrétně v nabídce naleznete ručně zhotovované a zdobené vonné svíčky z kvalitního parafínového vosku, malované, lepené, další zdobené květinami a kořením, nebo svíčky ve skle- ovocných, květinových, kořeněných či neotřelých kombinací vůní. Mimo vonných svíček zhotovuji i svíce ke křtu, a to především na zakázku. Zdobené jsou pláty vosku a voskovými barvami.

Mám zde širokou nabídku malovaných výrobků ze dřeva, s motivy zvířat, teddy bears, květin či barevné abstrakce, letadel i jiných - z konkrétních produktů například hodiny, krabičky, pokladničky, šperkovnice a další výrobky. Velmi mě baví i tvorba pro děti, od pexes a puzzlí až po kompletní výzdobu dětských oslav.

Věnuji se také malbě obrazů, případně skic, především s motivy přírody, moře, zvířat, křesťanských staveb a křížů, letadel a dětských motivů.

Vše poslouží jako krásný doplněk do bytu i kanceláře nebo opět jako dárek. Sezónním zbožím budou například malované pohlednice, vánoční a jarní květinové dekorace jako jsou adventní věnce a exkluzivní dárkové sady svíček. Na zakázku vyrábím také kompletní dětské dekorace na oslavu, včetně dodání balonků a papírového nádobí.

Co svíčka,to originál, co malba to originál...

100% jedinečné výrobky, z nichž každý je dílem precizního ručního zpracování