O mně

Art&Deco by TSD, to je má značka pod kterou se skrývá zkratka jmen - mého, manžela a první dcery, pro ručně malované komody, bedny a boxy nejen do dětských pokojů, sety obrázků a obrazy na dřevě, plátně či moderně zarámované, tužkovníky, pokladničky, krabičky, hodiny, pohlednice / přání a množství dalších doplňků, exkluzivních svíček, svící ke křtu či sňatku a sezónních dekorací jako např. aerárií, adventních věnců a křížů a v neposlední řadě i autorských her pro nejmenší děti.

Vystudovala jsem Střední uměleckou školu textilních řemesel v Praze (návrhářství a modelářství oděvů) a Univerzitu Karlovu (obor výtvarná výchova - pedagogika). Zkušenosti jsem posbírala, jak z výtvarných a rukodělných oborů, tak jsem některé své výrobky, konkrétně hry pro děti, vyzkoušela i v praxi na těch nejkritičtějších "zákaznících" - tedy samotných dětech. Pracovala jsem v Montessori škole jako vychovatelka a dlouhodobě pracuji také jako lektorka češtiny pro cizince a lektorka kurzů ČJ a také jako lektorka uměleckých kurzů Svíčkařství. V průběhu let jsem se mimo dalšího věnovala také mnoha dalším kreativním činnostem - od vizážistiky a spolupráce se známými fotografy a tanečníky ze StarDance přes kreativní ateliéry s dětmi ve Veletržním paláci až po vlastní tvorbu svíček, obrazů a her pro děti. Jsem maminkou dvou malých krásných holčiček, které mě inspirují  - Sáry a Abigail.

Mám velmi ráda "živý" prodej na různých trzích a jarmarcích. Z mnoha vybírám např. Mint Market Praha , Farmářské a adventní trhy Mělník, Sušice, Nepomuk, Řemeslné jarmarky na Šesťáku -  Praha, Baroko na Bylinkovém panství Rochlov v rámci akce Letní barokní festival, Kutnohorský rodinný advent v Kutné Hoře, Teddy Bears Prague, Dožínky / Staročeské velikonoční jarmarky v Toulcově Dvoře, Oživlý Josefov, Stříbrné dny v Letňanech a množství dalších. 

Největší devízou každého výrobku je jedinečné zpracování, ať se již jedná o vlastnoručně zhotovenou, malovanou svíčku, malby na dřevě nebo autorské hry pro děti či další související produkty, vytvářené vždy s nadstandardní péčí a nadšením. Mé výrobky doporučuji jako ojedinělý dárek, ale i jako radost pro sebe samé. 

Maluji, abych žila... žiji, abych malovala

e-shop

100% jedinečné výrobky, z nichž každý je dílem precizního ručního zpracování