O mně

Art&Deco by TSD, to je má značka pod kterou se skrývá zkratka jmen - mého, manžela a první dcery, pro osobité ručně malované komody, bedny a boxy nejen do dětského pokoje, sety obrázků a obrazy na dřevě, plátně či moderně zarámované, tužkovníky, pokladničky, krabičky, hodiny, pohlednice / přání a množství dalších doplňků, exkluzivních svíček, svící ke křtu či sňatku a sezónních dekorací jako např. aerárií, adventních věnců a křížů, autorských her pro nejmenší děti aj. 

Vedle vlastního e-shopu spolupracuji např. i jako dodavatel autorských scandi pohlednic s prodejnou Butlers v Praze. 

Vystudovala jsem Střední uměleckou školu textilních řemesel v Praze (návrhářství a modelářství oděvů) a Univerzitu Karlovu (obor výtvarná výchova - pedagogika). Zkušenosti jsem posbírala, jak z výtvarných a rukodělných oborů, tak jsem některé své výrobky, konkrétně hry pro děti, vyzkoušela i v praxi na těch nejkritičtějších "zákaznících" - tedy samotných dětech. Pracovala jsem v Montessori škole jako vychovatelka a dlouhodobě pracuji také jako lektorka češtiny pro cizince a lektorka kurzů ČJ. V průběhu let jsem se mimo dalšího věnovala také mnoha dalším kreativním činnostem - od vizážistiky a spolupráce se známými fotografy a tanečníky ze StarDance přes kreativní ateliéry s dětmi ve Veletržním paláci či lektorka kurzů Svíčkařství až po vlastní tvorbu svíček, obrazů a her pro děti. Jsem maminkou dvou malých krásných holčiček, které mě inspirují  - Sáry a Abigail.

Se svými výrobky se účastním různých akcí a jarmarků. Např. farmářských trhů po celé ČR (Mariánské Lázně, Mělník, Sušice, Nepomuk atd.), různých jarmarků a dalších akcí např. Řemeslné jarmarky na Šesťáku Praha, Baroko na Bylinkovém paství Rochlov v rámci akce Letní barokní festival, Folklorní festival lidových řemesel v Karlových Varech, Kutnohorský rodinný advent v Kutné Hoře, Teddy Bears Prague, Dožínky / Staročeské velikonoční jarmarky v Toulcově Dvoře, Oživlý Josefov, Stříbrné dny v Letňanech a množství dalších. 

Největší devízou každého výrobku je jedinečné zpracování, ať se již jedná o vlastnoručně zhotovenou, ručně zdobenou svíčku, malované výrobky na dřevě nebo autorské hry pro děti či další související produkty, vytvářené vždy s nadstandardní péčí a nadšením. Mé výrobky doporučuji jako ojedinělý dárek, ale i jako radost pro sebe samé. Jistě si vyberete z bohaté nabídky a vkusně si ozdobíte svůj interiér doma nebo v práci. 

Konkrétně v nabídce naleznete ručně zhotovené a zdobené vonné svíčky z kvalitního parafínového i včelího vosku, malované, lepené, další zdobené květinami a kořením nebo svíčky ve skle - ovocných, květinových, kořeněných či neotřelých kombinací vůní i bez parfemace. Mimo vonných svíček zhotovuji i svíce ke křtu, a to především na zakázku. Zdobené jsou pláty vosku a voskovými barvami.

Mám zde širokou nabídku malovaných výrobků ze dřeva - z konkrétních produktů například hodiny, krabičky, pokladničky, šperkovnice, tužkovníky a další výrobky. Velmi mě baví i tvorba pro děti, od pexes a puzzle až po kompletní výzdobu dětských oslav.

Věnuji se také malbě obrazů, případně skic, především s motivy přírody, moře, zvířat, křesťanských staveb a křížů, letadel a dětských motivů. Mám ráda témata, která nás přesahují, mou věčnou inspirací jsou Tolkien či Lewis. 

Sezónním zbožím jsou například vánoční a jarní květinové dekorace jako jsou adventní věnce a exkluzivní dárkové sady svíček. Na zakázku vyrábím také kompletní dětské dekorace na oslavu.

Co svíčka, to originál, co malba to originál... přesvědčte se zde

100% jedinečné výrobky, z nichž každý je dílem precizního ručního zpracování