Svíce ke křtu & sezónní dekorace (věnce, aerária, kříže, hvězdy)

Svíce ke křtu je důležitou součástí křesťanského obřadu křtu miminka i dospělého. Svíce jsou vhodné i jako krásná ozdoba interiéru, dárek k sňatku, narozeninám či jiným slavnostním příležitostem. Na jakoukoli ze svící lze doplnit na přání zákazníka jméno a datum čí místo křtu (+ 50 Kč). Křestní svíci lze zhotovit i na zakázku. Cena na zakázku se pohybuje od 400-600 CZK dle náročnosti motivu a typu vosku (na výběr parafínový nebo bílý včelí vosk).

Každá svíce má svou symboliku, každá však zdůrazňuje hodnoty přesahující lidský život a připomínající důležitost Lásky, Víry, Rodiny, Věrnosti a Duchovna.

U sezónních dekorací, typu věnců / adventních věnců, exkluzivních květinových aerárií či křížů, ráda pracuji s trvanlivými přírodními materiály, pro to nádherné kouzlo přírody, ale zároveň kvůli dlouhodobé životnosti, využívám v kombinaci s kvalitními umělými komponenty, které dotvoří dokonalou souhru výsledku, tudíž Vám dekorace vydrží několik sezón, ale zároveň bude působit přirozeně a čistě. Krom této devízy si můžete být jisti, že kupujete vždy velice kvalitní a precizně zpracovaný výrobek, dílo často mnoha hodin mé práce.


Kategorie